Akdeniz Üniversitesi

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Tesisimiz 01 Haziran 2021 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayacaktır. 0 242 883 13 30-31-32  nolu telefonlardan rezervasyon yaptırabilirsiniz

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ AVRUPA-AKDENİZ GENÇLİK EĞİTİM VE DİNLENME TESİSİ , AKDENİZ’İN BÜYÜLEYİCİ GÜZELLİKTEKİ MANZARALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPAN  ADRASAN’DA MİSAFİRLERİNE 9500 m² ALAN İÇERİSENDE 56 ADET STANDART ODASIYLA  DOĞA İLE BAŞ BAŞA SAKİN BİR KONAKLAMA İMKÂNI SUNUYOR. TESİS ODALARINDA; KLİMA, BALKON, MİNİBAR, Wİ-Fİ, ÇALIŞMA MASASI GİBİ OLANAKLAR YER ALIYOR.

TESİS RESTORANINDA HER GÜN LEZZETLİ ÜRÜNLERLE HAZIRLANAN AÇIK BÜFE KAHVALTI İLE GÜNE BAŞLAYABİLİR, TÜRK VE DÜNYA MUTFAĞINDAN SEÇKİN LEZZETLERİN TADINA BAKMA FIRSATI BULABİLİRSİNİZ.

ADRASAN PLAJINA SADECE 300 MT MESAFEDE OLAN TESİSİMİZDEN ÇAM AĞAÇLARININ GÖLGESİNDE KISA BİR YÜRÜYÜŞLE  SAHİLE  ULAŞABİLİRSİNİZ.

TESİSİMİZİN DONANIMLI SALONLARI VE BERABERİNDE TEKNİK EKİPMANLARI TOPLANTILAR, EĞİTİM SEMİNERLERİ, TANITIMLAR VE ÇEŞİTLİ ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN HİZMETİNİZE SUNULMAKTADIR.

TESİSİMİZ YARIM PANSİYON (SABAH KAHVALTISI ve AKŞAM YEMEĞİ KONSEPTİ İLE ÇALIŞMAKTA OLUP KONAKLAMANIZ SÜRESİNCE DEMLEME ÇAY İKRAMIMIZDIR.

adrasanadrasanadrasanadrasan1adrasanadrasan

 

Sayfa Özeti: Akdeniz Üniversitesi Avrupa-Akdeniz Gençlik Eğitim ve Dinlenme Tesisi

Anahtar Kelimeler: